Česko-německá kontaktní databáze

ID06-17: Čojč GmbH - 18.5.-21.5.2017 "Kommunikatze" - theaterpädagogischer Sprachkurs

Fürther Str. 174
904 29 Nürnberg
http://www.cojc.eu

Kontaktní údaje
Joseph Jehlicka
Telefon: +49 (0)175 6024038
joseph.j@freenet.de

Klíčová slova: Čojč-Kommunikatze

Přiložené soubory

Flyer Kommunikatze
Kommunikatze 2017

Hledáme

nezisková organizace, spolek, škola, instituce odborného vzdělávání, veřejná instituce, veřejný orgán, jednotlivec, neformální skupina mladých lidí, setkání / výměna mládeže,

O nás

Čojč je česko-německá divadelní sít´, která organizuje přeshraniční divadelí a jazykové projekty. Čeština i němčina se na pódiu při čojčlandských divadleních hrách používají rovnoprávně a takovým způsobem, aby byly srozumitelné pro každého.

Co plánujeme

Od 18.5. do 21.05.2017 nabízíme v Kolpinghausu Cham pedagogicko-divadelní jazykový kurz „Kommunikatze“, při kterém si budeme hrát jak s češtinou tak s němčinou. Chceme motivovat německou mládež, která má zájem o český jazyk a umožnit jí hravou formou si tento jazyk vyzkoušet a něco se tak naučit. A protože současně čeští účastnící budou stejným způsobem pracovat s němčinou, mohou potom obě strany večer společně vyzkoušet v praxi to, co se během dne naučili.

Naše jazykové znalosti

Pro náš pedagogicko-divadelní jazykový projek „Kommunikatze“ mámě dva německé vedoucí projektu, kteří mluví česky na úrovni B a Dva češké vedoucí, kteří mluví německy na úrovni C.