Česko-německá kontaktní databáze

SD22-17: smarter lernen Peiting - Intenzivní kurs němčiny v Bavorsku

Azamstr. 13
86971 Peiting
http://www.smarterlernen.de

Kontaktní údaje
Daniela Puzzovio
Telefon: +49 (0)8861 2267575
peiting@smarterlernen.de

Klíčová slova: intenzivní kurs němčiny v Bavorsku poznávání Bavorska konverzace mládežnická setkání

Hledáme

škola, partnerství škol, pro 10-24 Schüler os. ve věku od 14 do 18 let

O nás

Jsme škola, která pomáhá žákům lépe pochopit probranou látku a radí jak se správně učit. Naše služby poskytujeme ve všech předmětech bez ohledu na druh školy. Rádi bychom nabídli intenzivní jazykový kurs zahraničním školám, na kterých se vyučuje němčina jako cizí jazyk. Tento jednotýdenní inzenzivní kurs by se konal v Bavorsku a byl by kombinován s doprovodným programem (mládežnická setkání, výlety a pod.)

Co plánujeme

Hledáme partnerské školy, které by rády vyslaly své žáky – němčináře na intenzivní kurs němčiny do Bavorska. Na tom, jak by tento celý týden měl vypadat se můžeme domluvit s konkrétní školou a přizpůsobit tak naší nabídku. Výuka němčiny probíhá vždy dopoledne ve skupinách, do kterých byli žáci přiděleni po umíst´ovacím testu. Odpoledne jsou žáci aktivní ve skupinách a poznávají okolí. Večery mohou žáci strávit s různými mládežnickými skupinami z místních škol či sportovních oddílů za účelem konverzace. Ubytování bude zajištěno v hotelech, pensionech a pod. Program může být sestaven dle finančních prostředků školy.

Naše jazykové znalosti

Naši učitelé mají vystudovaný obor němčina pro cizince. Korespondence s námi je možná v angličtině a dokonce nám můžete napsat i v češtině, máme možnost si nechat zprávu přeložit do češtiny.