Česko-německá kontaktní databáze

SD23-18: Fachschule für Heilerziehungspflege/ -hilfe in Passau. Berufliche Fortbildungszentren der Bayerischen Wirtschaft (bfz) gGmbH

Bahnhofstraße 27
94032 Passau
https://www.heilerziehungspflegeschule-passau.bfz.de/

Kontaktní údaje
Anja Stadler
Telefon: +49 (0)851 9562544
anja.stadler@bfz.de

Klíčová slova: odborná škola sociální práce a péče o lidi s postižením

Přiložené soubory

Name der Datei
Name der Datei

Hledáme

nezisková organizace, spolek, škola, instituce odborného vzdělávání, partnerství organizací nebo veřejných subjektů, pro 1 - 10 os. ve věku od 18 do 99 let

O nás

Moderní, aktivní a projektová výuka: na naší odborné škole sociální práce a péče o lidi s postižením jsou teorie a praxe velmi úzce propojeny.
Se svými spolužáky můžete například pracovat na návrzích na projekty a workšopy, které potom společně s našimi interními a externími referenty zrealizujeme.
Zkušený a angažovaný tým pedagogů zprostředkovává u nás teoretické a praktické vědomosti a dovednosti v příjemném prostředí rodinné atmosféry.
U nás budete moct nahlédnout do povolání, které je již v průběhu školy pestré a zajímavé.
A protože jsme dobře propojeni s řadou kooperačních partnerských organizací z regionu Pasov, můžete zde získat dobré zkušenosti i přímo v praxi. Naši kooperační partneři a jejich klienti pravidelně navštěvují akce naší školy.

Co plánujeme

Hledáme partnerskou školu, která by našim žákům a žákyním umožnila jak teorii ve škole, tak praxi v zařízeních pro osoby se zdravotním postižením.

Naše jazykové znalosti

Žádné znalosti češtiny.
Jedna osoba na naší škole však mluví česky.