Česko-německá kontaktní databáze

ED09-15: Kulturbotschafterin für Tschechien - Susanne Hollmach

Südliche Münchner Straße 48
82031 Grünwald

Kontaktní údaje
ED09-15: Kulturbotschafterin für Tschechien - Susanne Hollmach
susanne.hollmach@t-online.de

Klíčová slova: jazyk hudba divadlo

Přiložené soubory

Name der Datei
Name der Datei

Hledáme

nezisková organizace, spolek, škola, instituce odborného vzdělávání, veřejná instituce, veřejný orgán, mobility pro jednotlivce,

Co plánujeme

Všechny organizace a pedagogy, kteří mají zájem o mezinárodní výměnu a hledají kontaktní osobu v Německu. Sama jsem matka tří školou povinných dětí a mohla bych se zasadit o organizi a realizaci česko-měmecké výměny. Mé další kvalifikace jsou: učitelka zpěvu, koncertní pěvkyně, sbormistryně dětského a mládežnického sboru.

Naše jazykové znalosti

Jako studentka oboru "němčina pro cizince" jsem se na univerzitě v Mnichově (LMU München) kvalifikovala jako "velvyslankyně kultury pro Českou republiku". Od října 2014 se na univerzitě učím česky a od března 2015 budu absolvovat svou praxi v oboru na univerzitě Jana Purkyne v Ustí nad Labem a Karlově Univerzitě v Praze. Velmi mi záleží na sbližování českého a německého národa a to nejen na úrovni jazykové, ale i mezilidské a kulturní. Mé další jazykové znalosti jsou: ruština, angličtina, francouzština, španělština, japonština (chronologicky řazeno)