Česko-německá kontaktní databáze

VD02-19: Bild-Werk Frauenau e.V.- Hledáme praktikanta Juli und/ oder August!

Moosaustr. 18a
94258 Frauenau
http://www.bildwerkfrauenau.de

Kontaktní údaje
Jana Jakšová
Telefon: +49 (0)9926 180895
info@bild-werk-frauenau.de

Klíčová slova:

Přiložené soubory

Name der Datei
Name der Datei
Name der Datei

Hledáme

jednotlivec, mobility pro jednotlivce,

O nás

V mezinárodní letní akademii „Bild-Werk Frauenau“ ve Východním Bavorsku se setkává umělecké sklářství s malířstvím, tiskem, sochařstvím, keramikou, míšenými medii a instalací.
Od svého počátku v roce 1987 je naše akademie místem setkávání a výměny. Osmi- až sedmnáctidenní kurzy jsou nabízeny profesionálním umělcům, studentům či umělecky motivovaným laikům. Kurzy jsou vedeny umělci z celého světa. Různorodé aktivity, mezioborové worhshopy a neustálá výměna mezi uměleckými dílnami překračují hranice mezi materiálem a médiem. Spolupráce umělců, akademií a odborných škol z Evropy, USA, Austrálie a Japonska otevírá horizonty a propojuje.

Co plánujeme

Místo praktikanta u nás nabízí aktivní spolupráci v managementu, organizaci, práci s veřejností pro letní akademii, získání interkulturní kompetence v zajímavém a uměleckém prostředí. Očekávána je také pomoc při přípravě a realizaci letních kurzů, péče o zahraniční účastníky a vedoucí kurzů, zapojení se do dokumentace, archivace a práce s médii.

Pokud jsi angažovaný/-á a flexibilní, umíš samostatně pracovat, máš dobré znalosti na počítači a dobré znalosti angličtiny, nadšení a zájem o mezinárodní a umělecká setkání, tak se nám ozvi.

Ubytování je zajištěno po dobu praxe; náhrada na výdaje činí 100 Euro na týden.

Konec přihlášek: 17. dubna 2020
Krátký motivační dopis a životopis zašli na: sarah.hoechstetter@bild-werk-frauenau.de

Naše jazykové znalosti

čeština - mateřský jazyk, němčina a angličtina plynule