Česko-německá kontaktní databáze

VD09-19: Bezirksjugendring Mittelfranken sucht Fusßballfanclub von Jugendlichech in Südmähren

Gleißbühlstr. 7
90402 Nürnberg
http://www.bezirksjugendring-mittelfranken.de

Kontaktní údaje
aneta.reinke@bezjr-mfr.de
Telefon: 0049 (0)911/239089-15
aneta.reinke@bezjr-mfr.de

Klíčová slova:

Hledáme

nezisková organizace, spolek, veřejná instituce, veřejný orgán, setkání / výměna mládeže, pro 10-20 Kinder oder Jugendliche os. ve věku od 8 do 18 let

O nás

Jsme střešní organizace 35-ti mládežnických spolků a 12-ti městských a okresních mládežnických kruhů.

Co plánujeme

Hledáme dětský/ mládežnický fotbalový fanklub nebo fotbalový sportovní klub pro děti a mládež z Brna resp. na Jižní Moravě. Rádi bychom s naším kooperačním partnerem zorganizovali mládežnickou výměnu.
Cílová skupina výměny jsou děti a mládež – fanoušci fotbalu ve věku mezi 8 – 18 lety. S věkem bychom se ale orientovali podle naší české partnerské skupiny. Velikost skupiny ca. 15-20 účastníků z obou zemí. Hlavní téma setkání by byl samozřejmě fotbal, ale jsme otevřeni i jiným tématům, nápadům či návrhům. Určitě bychom se rádi společně podívali na hru našich fotbalových týmů a program setkání sestavili kolem fotbalu např.: fotbal, sport, Evropa, demokracie. Tato mládežnická výměna by byla doprovázena také mediální pedagogikou. Setkání bychom chtěli naplánovat někdy na srpen, září, říjen roku 2020 ve Středních Frankách (Nürnberg, Furth) a na Jižní Moravě (Brno či jiné město). O spolupráci se školami nemáme zájem. Jde nám o spolupráci v mimoškolní oblasti.

Naše jazykové znalosti

němčina, angličtina